Villa Hortensia

Vene 6, 10123 Tallinn, Estonsko

  • Až pro 4 hosty
  • Až 29 m²
  • Sprcha bez prahu
  • Ložnice: 1

Hosté hodnotí Villa Hortensia 8,6/10 (374 hodnocení). Ubytování leží 487 m od centra. Hostům ubytování nabízí mimo jiné bezplatné Wi-Fi, pobyt s domácími mazlíčky a rodinné pokoje.

Penzion Villa Hortensia se nachází v Tallinnu a nabízí celkem sedm pokojů s bezplatným Wi-Fi připojením. Objekt leží na dosah ruky od Panenské věže vzdálené 500 metrů a Estonské národní opery, která je odsud jen 600 metrů. V těsné blízkosti penzionu najdete také další zajímavá místa, jako je Chrám svatého Alexandra Něvského či Tallinnský přístav.

Poloha penzionu umožňuje snadný přístup k Tallinskému vlakovému nádraží i centru města, které je vzdáleno pouhých 2,9 km. Pláž Kalarand se rozkládá ve vzdálenosti 1,5 km a za návštěvu stojí rovněž Muzeum a koncertní síň Niguliste nebo historická radnice v Tallinu spolu se Zámkem Toompea. Letiště Lennart Meri Tallinn je odtud vzdáleno zhruba pět kilometrů.

Každý pokoj ve Villě Hortensia disponuje vlastní koupelnou vybavenou sprchovým koutem s otevřeným prostorem, fénem a bezplatnými toaletními potřebami. Hosté ocení pohodlí varné konvice či rychlovarné konvice spolu s plně vybaveným kuchyňským koutem obsahujícím ledničku, mikrovlnnou troubu, toustovač i příslušenství na přípravu čaje a kávy. Pokoje jsou zařízeny dřevěnou nebo parketovou podlahou, mají topení i zvukovou izolaci pro větší komfort.

Součástí vybavení je dále televize s plochou obrazovkou a kabelovými programy, psací stůl či pohovka v některých jednotkách včetně rozkládací varianty vhodné například pro rodiny. Prostor nabízí balkony s venkovním nábytkem nebo krb v vybraných pokojích situovaných v přístavbě penzionu. Mezi služby patří soukromý vstup do jednotlivých pokojů spolu s individuálním přihlášením či požární zabezpečení objektu.

Vyberte data a zobrazte ceny

Průměrná cena za noc: ~2 175 Kč

Nabídka pokojů

Dvoulůžkový pokoj s oddělenými postelemi

  • vlastní koupelna
  • kuchyňský kout
  • set na čaj a kávu

2 osoby17 m²vlastní koupelna

Villa Hortensia - vybavení

  • Bezplatné Wi-Fi
  • Pokoje pro rodiny
  • všechny prostory nekuřácké
  • Přítomnost domácích mazlíčků povolena

Pravidla pobytu

Časy pobytu

PříjezdOd Do
OdjezdDo

Zvířata

  • Domácí mazlíčci nejsou v zařízení povoleni.
Důležité informace

Please note that it is possible to arrange check-in outside the official reception working hours upon previous agreement.

A surcharge of EUR 25 applies for arrivals between 22:00–00:00. check-in after 00:00 is not possible.

Pozdní příjezd musí ubytování předem potvrdit.

Informujte prosím o svém předpokládaném čase příjezdu předem.

Požadavky lze zadat při rezervaci nebo kontaktovat ubytování přímo.

Kontaktní údaje najdete v potvrzení rezervace.

Nejsou povoleny rozlučky se svobodou a jiné oslavy.

Hosté, kteří ještě nedovršili věku 18 let, se mohou ubytovat pouze s rodičem nebo zákonným zástupcem.

Kontaktní údaje
☎ telefon
@ Email
 

Často kladené dotazy

V kolik hodin se lze v ubytování „Villa Hortensia“ přihlásit a odhlásit?

Přihlášení: od 14:00 do 17:00. Odhlášení: do 11:00.

Je v ubytování „Villa Hortensia“ dostupné Wi-Fi?

Na místě je dostupné Wi-Fi.

Pro kolik hostů je Villa Hortensia určen?

Největší dostupná možnost je určená až pro 4 hosty.

Nabízí Villa Hortensia vybavení pro rodiny?

Na místě je k dispozici vybavení pro rodiny.

Nabízí Villa Hortensia bezbariérové vybavení?

Alespoň jedna možnost ubytování má sprchový kout bez prahu.

Kde se nachází Villa Hortensia?

Ubytování se nachází ve městě Tallinn.

Villa Hortensia na mapě: Tallinn

Prohlédněte si polohu ubytování a místa v okolí na mapě.

Recenze ubytování Villa Hortensia

Průměrné hodnocení z 374 recenzí na Booking.com je 8,6/10. Přečtěte si recenze ubytování nebo přidejte vlastní.

Owen 09 - 2025
8/10

Zajímavý malý hotel s pořádným příběhem - fakt historický kousek z 13. století. Paráda pro ty, co mají rádi starý ráj. Poloha je bezva, přímo v centru Starého Města. Pokoje a vybavení jsou už líp upravené, moderní, WiFi šlo bez problémů. Celkově fajn za takovou zkušenost.

ℹ) Recenze Villa Hortensia nevyjadřují stanovisko tallinn-hotel.com.

Další recenze najdete na Booking.com.

Vaše recenze

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10