Vabriku Guesthouse

Vabriku 24, 15010 Tallin, Estonia

  • Do 3 osób
  • Do 16 m²
  • Sypialnie: 1

Vabriku Guesthouse ma średnią ocenę gości 8,9/10 (364 opinie). Odległość od centrum wynosi 1,78 km. Obiekt zapewnia gościom m.in. taras, parking oraz pokoje rodzinne.

Pensjonat Vabriku Guesthouse to kameralny obiekt położony w malowniczej i spokojnej części Tallinna. Dysponuje on pięcioma przytulnymi pokojami, które zapewniają komfortowy wypoczynek. Znajduje się zaledwie około 10 minut spacerem od zabytkowej starówki, co czyni go świetną bazą na zwiedzanie miasta.

Lokalizacja pensjonatu umożliwia łatwy dostęp do centrum Tallinna oraz jego najważniejszych atrakcji kulturalnych i historycznych. W pobliżu nie brakuje również punktów informacji turystycznej oraz dogodnych miejsc parkingowych, dzięki czemu podróż samochodem jest równie wygodna.

Każdy pokój wyposażony jest w lodówkę oraz prywatną łazienkę z wanną lub prysznicem, suszarką do włosów i bezpłatnym zestawem kosmetyków. Goście znajdą tu także ręczniki, ogrzewanie oraz wykładzinę podłogową dla większego komfortu. Dodatkowo w pokojach dostępny jest telewizor z płaskim ekranem i kanałami kablowymi oraz szybkie Wi-Fi działające na terenie całego obiektu.

Do dyspozycji odwiedzających pozostaje wspólna kuchnia typu aneks kuchenny oraz przestronny ogród z tarasem i miejscem do grillowania. Pensjonat oferuje też bezpłatny prywatny parking na miejscu, a recepcja służy pomocą przy organizacji wycieczek czy udzielaniu informacji turystycznej.

Wybierz daty, aby zobaczyć ceny

Średnia cena za noc: ~299 zł

Wybór pokoi

Pokój Dwuosobowy z 1 lub 2 łóżkami

  • prywatna łazienka
  • lodówka
  • telewizor z płaskim ekranem

2 osoby12 m²prywatna łazienka

Vabriku Guesthouse - udogodnienia

  • darmowe Wi-Fi
  • parkowanie gratis
  • pokoje dla rodzin
  • całkowity zakaz palenia
  • przestronny taras
  • zielony ogród
  • punkt informacji turystycznej

Zasady pobytu

Godziny pobytu

Zameldowanieod do
Wymeldowaniedo

Zwierzęta

  • Obiekt nie akceptuje zwierząt.
Sposoby kontaktu
☎ telefon
@ E-mail
 

Najczęściej zadawane pytania

Jakie są godziny zameldowania i wymeldowania w obiekcie „Vabriku Guesthouse”?

Zameldowanie: od 14:00. Wymeldowanie: do 12:00.

Czy Vabriku Guesthouse oferuje parking?

Parking jest dostępny.

Czy w obiekcie „Vabriku Guesthouse” jest dostępne Wi-Fi?

Na miejscu dostępne jest Wi-Fi.

Ilu gości może zatrzymać się w obiekcie „Vabriku Guesthouse”?

Największa dostępna opcja może pomieścić maksymalnie 3 osoby.

Czy Vabriku Guesthouse ma udogodnienia dla rodzin?

Na miejscu dostępne są udogodnienia przeznaczone dla rodzin.

Gdzie znajduje się Vabriku Guesthouse?

Obiekt znajduje się w miejscowości Tallin.

Vabriku Guesthouse na mapie: Tallin

Sprawdź na mapie położenie obiektu i pobliskie miejsca.

Opinie o Vabriku Guesthouse

Średnia ocena z 364 opinii na Booking.com to 8,9/10. Przeczytaj opinie o obiekcie lub dodaj własną.

Brak opinii o Vabriku Guesthouse. Dodaj swoją na tallinn-hotel.com

Więcej opinii znajdziesz na Booking.com.

Twoja opinia

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10